Джерело
UA

Пакет подушка

paket-podushka-big-photo.webp

Оформлення товару впливає на загальне сприйняття його цінності, тому ринок пакувальної продукції стрімко розвивається. Звичну бляшану і скляну тару замінюють більш сучасними, надійними і економічно вигідними рішеннями, одним з яких є Гассет-пакети. Ці упаковки компактні, безпечні і збільшують привабливість продукції.

Переваги упаковки в пакети-подушки:

  • Для комфорту покупців в пакетах можуть бути прорубані ручки, це легко вирішує проблеми індивідуальної транспортування.
  • Різні види отворів, в тому числі і еврослот, можуть значно підвищити продажі за рахунок розміщення продукції на стендах з гачками або Економпанель. Ідеальне компактне рішення для того, щоб вигідно представити свій товар в умовах постійно зростаючої конкуренції за простір на полицях в магазинах роздрібної торгівлі.
  • Практичний пакет подушка може бути забезпечений клапаном для видалення повітря, який працює тільки в одну сторону, що дуже важливо, наприклад, для зберігання кави.
  • Спеціальні насічки, розташовані з одного, рідше з двох сторін, полегшують покупцям розтин пакета.
  • Існуюча можливість нанесення на ультрасучасний гнучкий контейнер персоналізованої друку з метою реклами торгової марки.
  • Інноваційна структура складу матеріалу, що забезпечує більш тривалий термін зберігання і гарантує, що продукт буде захищений від проникнення ззовні вологи, повітря, запахів, ультрафіолетового випромінювання і бактерій.
  • Зручність пакетів для відправлень по пошті - поштові витрати знижуються через компактності і легкої ваги, що важливо при дедалі більшого популярності продажів через інтернет.

Розрізняють три основних типи Гассет-пакетів
(пакетів подушка):

Пакети з боковими W-образними складками (фальцами)

Універсальний пакет з бічними фальцами вважається традиційним, він економічний і цінується за те, що простий у використанні.

У такій «подушці», під впливом ваги продукції, легко формується квадратне дно. Конструктивно продумані фальци пакету значно збільшують кількість його вмісту, при цьому габаритні розміри не змінюються.

Надійний гнучкий контейнер даного типу зазвичай застосовують для сипучої продукції.

Гассет-пакети з центральним швом

Ця упаковка має лицьову і задню боку. Вона може бути будь-якого розміру: від маленького на 50 г до великого на 25 кг. По центру задньої сторони проходить шов.

Дану «подушку» виробляють як з одношарових простих, так і складних багатошарових матеріалів.

Традиційно її застосовують для фасування харчових продуктів.

Гассет-пакети зі зміщеним ущільненням

Технологічно, при виготовленні пакетів, задній шов може бути зміщений, що дозволяє сформувати дві лицьові сторони упаковки.

З точки зору продажів, такі контейнери найбільш ефективно відображають бренд, оскільки реклама без проблем розміщується з двох сторін.

Перерахована сучасна гнучка тара, структура якої зазвичай складається з 2-4 різних верств, виготовляється з сировини, що піддається Термозварювання. Поєднання матеріалів з різними властивостями дає можливість надати упаковці якості, які збільшують термін зберігання продукції.

У сучасному суспільстві гнучкі упаковки Гассет вважаються не тільки зручним контейнером, а й втіленням корпоративної культури.

Де використовують пакет Подушка

у харчовій промисловості:

 • для фасування кави, чаю, спецій, сухофруктів, круп, цукру, дитячого харчування і кормів для тварин;

в хімічній промисловості:

 • для упаковки пральних порошків, відбілювачів, різних хімікатів і добрив;

у виробництві косметики:

 • як привабливі ємності для різної продукції, наприклад, солі для ванн.

Зручності пакета Подушка:

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання