Джерело
UA

Стабіло пакет

hero-stabilopack.webp

Пакет з чотирма звареними сторонами зазвичай називають Стабіло (англ. Stabilo pack або stabilo bag). нерідко зустрічається ще одна назва - пакет з запечатаними краями (англ. bag with sealed edges). Упаковка має міцний шов знизу і 4 жорстких ребра, розташованих з боків. Квадратне дно з'являється після фасування.

Переваги

Зручний пакет з провареними гранями і дном має чотири лицьові сторони, що розширює можливості брендингу продукту - для нанесення рекламної інформації можна використовувати всі площини, на відміну від конструкцій, що мають задній шов.

Наше виробництво має можливість виробляти пакет з 2-х або навіть 4-х різних матеріалів, включаючи крафт, металізовані, прозорі і матові плівки. наприклад:

  • Крафт-папір формує приємне враження від природного матеріалу, що викликає стійку асоціацію з безпекою для здоров'я.
  • Прозорі закладки дають можливість побачити продукт без розпакування.

Одночасно, пакети можуть виготовлятися із спеціально розроблених багатошарових матеріалів. Для зберігання харчових продуктів, що містять жири, і продукції, чутливої до світла, в складі матеріалу застосовується алюміній.

Важливо! Як правило, будь-яка структура шарів визначається після аналізу вимог до продукту, таких як термін придатності, умови зберігання і т. д.

Де використовують

Абсолютно заслужено пакет Стабіло славиться своєю міцністю, універсальністю та простотою наповнення. Ця упаковка добре тримає форму на торговій полиці.

Універсальний, що привертає увагу дизайн, неймовірно популярний в пакувальної промисловості, особливо у виробництві кави.

Цей стійкий пакет з прямокутним швом гідно вважають одним з найстильніших форматів. Подібні пакети зазвичай коштують трохи дорожче, ніж упаковки інших типів і застосовуються для елітної продукції:

  • кави, чаю
  • крекерів, печива, горішків;
  • цукерок
  • спортивного харчування
  • кормів для тварин

Зручності пакета Стабіло

Функціональність і естетика - не єдині відмінні риси. Stabilo мають велику різноманітність розмірів, вони знижують транспортні витрати і підвищують продуктивність.

Наші клієнти, високо цінують свою продукцію, вважають, що пакети Стабіло - їх головний стратегічний інструмент продажів в роздрібній торгівлі.

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання