НВП «Джерело»
UA

Підбір упаковки

Кава, чай, какао

Кава, чай, какао

Виготовляємо пакети для кави, чаю. Пропонуємо ідеальне пакування для витончених продуктів. Традиційні пакети гассет, сучасні пакети дой-пак та інноваційні стабіло.

Упаковка для снеків

Упаковка для снеків

Виробляємо зручне та презентабельне пакування для швидких перекусів: снеків, горішків, чіпсів, сухариків. Спеціальні матеріали, нанесення лого, відповідність вимогам продукту.

Спеції

Спеції

Виготовляємо пакети, що ідеально зберігають будь-які спеції! Великий асортимент, повнокольоровий друк, висока якість матеріалів. Пакування від НВП «Джерело»

Кондитерські вироби

Кондитерські вироби

Виготовляємо гнучке пакування для солодощів: пакети дой-пак, гассет, поліпропіленові пакети. Святкове пакування для солодощів. Висока якість. Пакети з верхнім шаром з крафт-паперу.

Майонез, кетчуп, соус

Майонез, кетчуп, соус

Презентабельні та яскраві пакети дой-пак для майонезу, соусу, кетчупу виготовлені з багатошарових металізованих матеріалів. Найкращий сучасний вибір для рідких продуктів.

М'ясо, риба, сир

М'ясо, риба, сир

Виготовляємо вакуумні пакети для м'яса, риби, сиру з багатошарових матеріалів у необхіних замовнику розмірах.

Спортивне харчування

Спортивне харчування

Виробляємо особливе пакування для спортивного харчування: презентабельні та сучасні пакети дой-пак з брендуванням. Зручні, економічні з багатошарових матеріалів.

Товари для риболовлі

Товари для риболовлі

Насіння, добрива

Насіння, добрива

Виробництво упаковки для насіння та різного типу добрив: пропонуємо декілька варіантів типів пакетів та плівок. Тришовні пакети, гассет, дой-пак.

Упаковка для косметики

Упаковка для косметики

Пропонуємо сучасне економічне пакування для косметичних засобів: дой-пак, стіки, тришовні пакети з багатошарових матеріалів, різного розміру та з повнокольоровим друком.

Побутова хімія

Побутова хімія

Найкращі економічні варіанти пакування для товару з агресивним хімічним складом. Пакети дой-пак та тришовні пакети - ідеальне рішення.

Автотовари

Автотовари

Стильні та якісні пакети для автотоварів: мастил, автоолії, омивачів для скла. Ідеальне економічне рішення.

Товари для тварин

Товари для тварин

Виробляємо пакування товарів для тварин з тришарових металізованих матеріалів: пакети дой-пак, гассет, подушка, стабіло. Багатокольоровий друк. Брендування.

Новорічне пакування

Новорічне пакування

Свято наближається! Пропонуємо для будь-якого продукту найкращий варіант пакування: Дой-пак. Гассет. Стабіло. Яскравий повнокольоровий друк. Підбір матеріалів.

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання