НВП «Джерело»
UA

Стабіло пакет

Стабіло пакет

Пакет стабіло — один із варіантів зручної, легкої та якісної гнучкої упаковки. Він має чотири бічні грані, що запаяні, та донний шов.

Такий тип упаковки - це сучасне універсальне пакувальне рішення, яке має цілий перелік переваг та користується попитом серед замовників з різних галузей виробництв. Завдяки чотирьом сторонам пакету, які герметично запаяні, пакети стабіло є не тільки герметичними та практичними, вони є міцними та візуально привабливими для замовників.

Така форма пакетів стабіло дозволяє їм вертикально стояти на полицях та забезпечувати презентацію продукту. Крім того, додаткові бокові вставки роблять пакет більш містким у порівнянні з іншими видами упаковки. Можна із впевненістю сказати, що продукт у пакеті стабіло стане суперзіркою на вітринах магазинів, приверне увагу та виділить серед конкурентів.

Цей тип пакетів варто обирати тим, хто прагне не тільки захистити, а ще й покращити презентацію власної продукції.

Особливості пакетів стабіло

Презентабельність

Сучасний зовнішній вигляд такого типу пакетів обов’язково приверне увагу потенційного покупця: на відміну від пакетів гассет, наносити друк на такого типу пакети можна на будь-яку з чотирьох сторін. До того ж, під вагою продукту такий тип пакетів може стояти на полиці, що привертає увагу покупця, забезпечує гарну видимість упаковки.

Герметичність

Пакет стабіло надійно захистить зафасовану продукцію від бруду, пилу, вологи, сонячних променів. Пакети стабіло забезпечують чудові бар’єрні властивості проти вологи, кисню та світла. Так можна бути впевненими у тому, що ваші продукти залишатимуться свіжими та збережуть свою якість протягом тривалого часу. Будь то кава, закуски, косметика чи корм для домашніх тварин, вони допомагають підтримувати ваші продукти в ідеальному стані, зберігаючи їхній смак, аромат і зовнішню привабливість.

Стійкість

Але тільки при наповненні продуктом. Саме у такому випадку у пакетів стабіло з’являється стійке дно. Завдяки формі пакету, який має чотири рівні сторони, забезпечується захист продукту та його надійна стійкість на полицях.

Зручність

Як і будь-який тип гнучного пакування, пакети стабіло легко транспортувати, вони займають мало міста при зберіганні та мають малу вагу.

Зниження собівартості продукції

Порівняно зі скляною та пластиковою тарою гнучка упаковка є економічно більш вигідною. Легка конструкція пакетів зменшує витрати на доставку і вони займають менше місця для зберігання. Така економічна ефективність може істотно змінити загальні витрати на виробництво та розподіл.

Міцність

Пакети стабіло стійкі до механічних ушкоджень.

Матеріали для виготовлення пакетів стабіло

В залежності від того, для якого типу продукту ви замовляєте упаковку, наші менеджери запропонують необхідний та такий, що найбільше відповідає задачі збереження товару, матеріал. Виробляється такий матеріал шляхом ламінації (склеювання) двох або трьох шарів.

Пакети стабіло

Тож ми пропонуємо наступні типи матеріалів:

  • поліпропілен
  • двошарові (складаються з поєднання поліетилену та поліпропілену або крафту)
  • тришарові (складаються з поєднання поліетилену, поліпропілену на металізованого шару)

До речі, ми пропонуємо виготовлення пакетів стабіло із використанням матових плівок, крафту та поєднання таких матеріалів з бічними прозорими стінками або ж з однією прозорою стороною.

Пакети стабіло використовують для пакування таких товарів:

кава, чай
пакети стабіло ідеально підходять для обсмажувачів кави та компаній, які фасують та продають каву. Такий тип пакетів є відмінним вибором, адже вони є презентабельні, і мають гарні захисні властивості. Крім того, настроювані функції, такі як клапан дегазації, гарантують, що кава залишатиметься свіжою тривалий час.
бакалея
крупи, макарони, горіхи
кондитерські вироби, снеки
як для снеків “на ходу”, так і для продуктів преміум класу, пакети стабіло - одне з кращих рішень для презентації та зберігання продуктів.
корм для тварин
індустрія кормів для домашніх тварин використовує пакети стабіло для упаковки корму для тварин, адже завдяки пакетам можна зберегти якість та свіжість продуктів. Надійна конструкція упаковки також допомагає захистити корм для домашніх тварин від зовнішніх впливів.

Пакети «стабіло» для корму тварин

Корм для тварин - це їжа, яка має особливості зберігання та потребує такої упаковки, що допоможе зберігти властивості продукту та буде зручною для транспортування і зберігання. Корма для тварин виробники зазвичай фасують у великі мішки.

Сьогодні для наших замовників ми пропонуємо пакети стабіло з металізованих багатошарових матеріалів не тільки для фасування товарів вагою до 1кг. Зараз у наших клієнтів є можливість замовити виготовлення пакетів “стабіло” для корму тварин у розмірах від 5 до 20 кг.

Варіанти опцій для пакету стабіло

Пакети стабіло
  • Єврослот
  • Дегазуючий клапан (для фасування свежеобсмаженої кави)
  • Відривний надріз для зручного відкривання упаковки

Пакети стабіло з друком

Пакети стабіло можна віднести до преміум сегменту упаковки, саме тому важливо звернути особливу увагу на брендування та те, яким чином воно буде нанесено: методом глибокого друку, тиснення, трафаретного друку або ж з використанням наліпки.

Неважливо, який вид друку оберете ви, головне, що наносити його можна на всі грані пакету з можливістю не втрачати якість.

Індивідуальний розмір

Підприємства можуть обрати розмір пакетів так, щоб вони відповідали конкретним вимогам продукції. Незалежно від того, пакет якого розміру потрібен, завжди доступні варіанти персоналізації.

Яскравий друк

Пакети стабіло - це можливість забезпечити яскраві можливості друку. На цих пакетах можна розмістити привабливий друк логотипу та інформації про продукт на пакетах. Високоякісний друк покращує візуальну привабливість продукту та допомагає йому виділятися на полиці.

Елементи брендингу

Дизайн пакетів може містити і логотип, і кольори, і слоган компанії. Це не тільки підсилює ідентичність вашого бренду, але й гарантує, що клієнти миттєво впізнають ваші продукти.

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання