НВП «Джерело»
UA

Упаковка товарів для тварин

Товари для тварин

Товари для тварин — це велика кількість кормів, вітамінів, засобів гігієни, іграшок та аксесуарів.

Безумовно, все це потребує якісної та доречної упаковки, підібрати найкращий варіант та виготовити його допоможуть спеціалісти нашої компанії.

Особливості пакування
товарів для тварин

Пакування товарів для тварин повинно відповідати кільком найважливішим моментам:

Упаковка для сухого корму для тварин залишає його свіжим протягом всього строку зберігання. В залежності від складу продукту та інших його особливостей до зберігання можуть пред’являтися різні умови. Але головна вимога - відсутність контакту з вологою та повітрям, а також дуже важливо захистити продукт від сонячного світла. Таку упаковку замовляють різні категорії підприємств: виробники кормів, ті, хто займаються їх фасуванням та продажем на вагу кінцевому покупцю.

Види пакетів для упаковки товарів для тварин

Ми пропонуємо різні типи упаковки для сухого корму, головне - це ті властивості, які вона має. Тож пакування для таких продуктів має металізований шар, не пропускає вологу, сонячні та УФ промені, має високу щільність, щоб запобігти механічним пошкодженням.

Найбільш затребуваними у даному випадку є основні види пакетів, які виготовляє компанія «Джерело». Ми пропонуємо та рекомендуємо нашим замовникам:

  • дой-пак — для пакування невеликих об’ємів кормів (сухих та вологих), вітамінів, засобів гігієни;
  • гассет — відмінний варіант для того, щоб фасувати не тільки невеликі порції корму, а й як первинна тара для перевезення великих грузів кормів (до 10 кг);
  • пакет подушка — зручний для пакування вітамінів, іграшок невеличких аксесуарів;
  • стабіло — той варіант упаковки, коли треба представити преміум сегмент кормів та максимально презентувати продукцію;

Пакети стабіло для корму

Пакети стабіло для корму - це сучасне та презентабельне пакування, яке користується попитом завдяки своїй формі та можливості наносити друк на чотири сторони пакету.

Тому сьогодні ми пропонуємо нову послугу: виробництво пакетів стабіло у великих розмірах - від 5 до 20 кг. Така упаковка дозволить виробникам кормів не тільки використовувати її в якості пакування, а ще й в якості гарного інструменту маркетингу та реклами, адже нанесення друку на таких пакетах виглядає максимально привабливо.

Переваги пакетів стабіло:

  • підвищена щільність (при перевезеннях, зберіганні такий пакет не розірветься, а корм не просиплеться);
  • завдяки збільшеним розмірам є можливість фасувати більшу кількість корму;
  • зручно для рекламних цілей.

Виготовляються ці пакети з багатошарових матеріалів, які мають більшу стійкість до проколів та розтягнень.

Матеріал для виготовлення упаковки для товарів для тварин

Насправді, при виготовленні пакування для упаковки товарів для тварин ми використовуємо такі ж матеріали, як і для інших продуктів з такими ж запитами для зберігання та транспортування.

Матеріали дво- та тришарові з металізованим шаром та обов’язковим шаром поліетілену відмінно виконують головні функції пакування: захист кормів для тварин від проникнення зайвих запахів, також вони не пропускать жир назовні.

Для жидких кормів у нашому асортименті — реторт-пакування, яке є альтернативою звичним залізним банкам, проте, воно виграє у зручності, малій вазі та економічності.

Додаткові опції пакування для товарів для тварин

Різні типи пакування ми можемо виготовити з використанням додаткових опцій.

  • єврослот — для пакування великих об’ємів продукції для зручності транспортування
  • відривні надсічки — для штучних упаковок кормів, вітамінів, засобів гігієни

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання