НВП «Джерело»
UA

Пакет саше

Пакет саше

Пакети з трьома звареними сторонами - одні з найбільш поширених на ринку. Вони компактні, легкі, зручні для транспортування. Друга їх назва: "саше" або "сашет" (фр. Sachet) перекладається, як «мішок». Спочатку невеликі лляні пакетики з лавандою клали в якості ароматизаторів в платяні шафи.

Переваги упаковки в пакет саше

Пакет саше

Якщо, наприклад, в пакет саше упаковуються продукти, призначені для їжі «на бігу», які можуть довго зберігатися потрібно передбачити додаткові функції.

  • Пакет саше може мати вигляд упаковки з легким відкриттям, що створюється за допомогою спеціальної надсічки. В сучасному світі, в якому люди одержимі економією часу й ефективністю, така конструкція має успіх.
  • Для багатьох товарів легкість відкриття необхідно поєднувати з функцією повторного закриття, що досягається за рахунок використання зручної зіп-застібки.

Дешевий і практичний пакет саше зроблений навіть з твердого матеріалу, не має стійкої форми. Тому з метою презентації така упаковка забезпечуються європідвісом - спеціальним невеликим отвором для підвішування на гачки стелажів

Сфера застосування пакетів саше

Пакет саше

Сьогодні пакети саше найчастіше виробляють з полімерів, застосовуючи для упаковки продовольчих і непродовольчих груп товарів, рідкої та сипучої, в тому числі, гранульованої і порошкової продукції. Герметичний недорогий пакет саше має невелику вагу, він ідеально підходить для оформлення зразків («пробників»), використовується для разових порцій, широко поширений в харчовій, фармацевтичній, косметичній та хімічній промисловості.

Саше вже вважаються традиційними пакетами для косметики, такої як шампунь, крем і гель, для освіжаючих серветок, серветок для чищення окулярів, а також харчових продуктів: гірчиці, кетчупу, приправ. Більші за розміром пакети застосовують для упаковки морепродуктів і снеків: сушених, в'ялених, рибних, попкорну і насіння, а також для таких солодощів, як горішки.

Нижній шов, як правило, створюється після того, як продукт фасується в пакет. Якісно запечатана герметична вакуумна упаковка подовжує термін придатності продукції, вона може бути прозорою або світлонепроникною, глянцевою і матовою. Часто її виробляють з багатошарових матеріалів, які надійно захищають від вологи і світла.

ДЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ПАКЕТ саше

Пакет саше

У харчовій промисловості:

в хімічній промисловості:

  • для упаковки пральних порошків, відбілювачів, різних хімікатів і добрив;

у виробництві косметики

  • як ємності для скрабів, масок, шампунів, гелів і т.д.

Переваги пакетів саше:

Пакет саше
  • компактність;
  • водо- і паронепроникність;
  • висока міцність матеріалу;
  • дозування продукту для разового використання;
  • можливість нанесення будь-якого кольорового зображення на упаковку.

Найкоротший шлях до серця покупця

Коли упаковка і реклама працюють разом, вони можуть перетворитися в справжню «маркетингову бомбу», незалежно від того, наскільки обмежений бюджет. Для створення унікального дизайну можна вибирати з безлічі функцій: пограти з матеріалом, кольором, шрифтами.

Пакет саше

Можливість кольорового друку - один із кращих інструментів, який варто використовувати для розширення можливостей продажів. Принти можуть бути нанесені флексодрукарськім, ротопечатним або шовкотрафаретним методом, як при створенні обмеженого тиражу, так і для широкого виробництва.

Ми розуміємо, що упаковка - візитна картка вашого товару, яка повинна виглядати якнайкраще. При виготовленні пакетів саше ми дотримуємося всіх вимог до якості упаковки, таких як бар'єрний захист, еластичність, міцність і стійкість до пошкоджень.

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання