Джерело
UA

Пакет саше

Пакет саше

Пакети з трьома звареними сторонами - одні з найбільш поширених на ринку. Вони компактні, легкі, зручні для транспортування. Друге їх назва саше або сашет (фр. Sachet) перекладається, як «мішок». Спочатку невеликі лляні пакетики з лавандою клали в якості ароматизаторів в платтяні шафи.

Переваги упаковки в пакет сашет

Якщо, наприклад, в пакет сашет упаковуються продукти, призначені для їжі «на бігу», які можуть довго зберігатися на складах, в магазинах або будинку, потрібно передбачити додаткові функції.

  • Саші може мати вигляд упаковки з легким відкриттям, яке створюється за допомогою передбаченої лазерної надрезкой. У тому світі, в якому люди одержимі економією часу і ефективністю, така конструкція має успіх.
  • Для багатьох товарів легкість відкриття необхідно поєднувати з функцією повторного закриття, остання дозволяє захистити від світла, вологи і сторонніх запахів вміст до повного витрачання. Тому трьохшовні пакети нерідко обладнають зручною зіп-застібкою.

Дешевий і практичний пакет саше, навіть зроблений з твердого матеріалу, не має стійкої форми. Тому з метою презентації упаковки нерідко забезпечуються европодвесом - спеціальними невеликими отворами для підвішування на гачки стелажів

Сфера застосування

Сьогодні саше найчастіше виробляють з полімерів, застосовуючи для упаковки продовольчих і непродовольчих груп товарів, рідкої і сипучої, в тому числі гранульованої і порошкової, продукції. Герметичний недорогий пакет-саше має невелику вагу, він ідеально підходить для оформлення зразків («пробників»), використовується для разових порцій, широко поширений в харчовій, фармацевтичній, косметичній та хімічної промисловості.

Саші вже вважаються традиційними пакетами для косметики, такий як шампунь, крем і гель, для освіжаючих серветок, серветок для чищення очок, а також харчових продуктів: гірчиці, кетчупу, приправ. Більші трьохшовні конструкції застосовують для упаковки морепродуктів і снеків: сушених, в'ялених, рибних, попкорну і насіння, а також для таких солодощів, як горішки.

Нижній шов, як правило, створюється після того, як продукт кладеться в пакет. Якісно запечатана герметична вакуумна упаковка продовжує термін придатності продукції, вона може бути прозорою або світлонепроникної, глянсовою і матовою. Часто її виробляють з багатошарових матеріалів, надійно захищають від вологи і світла.

ДЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ПАКЕТ Три шва:

У харчовій промисловості:

  • для фасування кави, чаю, спецій, сухофруктів, риби, морепродуктів, цукру, дитячого харчування і кормів для тварин;

в хімічній промисловості:

  • для упаковки пральних порошків, відбілювачів, різних хімікатів і добрив;

у виробництві косметики

  • як ємності для скрабів, масок, шампунів, гелів і т.д.

УДОБСТВА ПАКЕТУ СНЕК:

  • компактність;
  • водо- і паронепроникність;
  • висока міцність матеріалу;
  • дозування продукту для разового використання;
  • можливість нанесення будь-якого кольорового зображення на упаковку.

Найкоротший шлях до серця покупця

Коли упаковка і реклама працюють разом, вони можуть перетворитися в справжню «маркетингову бомбу», незалежно від того, наскільки обмежений бюджет. Для створення унікального дизайну можна вибирати з безлічі функцій: пограти з матеріалом, кольором, шрифтами.

Можливість кольорового друку - один із кращих інструментів, який варто використовувати для розширення можливостей продажів. Принти можуть бути нанесені флексодрукарські, ротопечатним або шовкотрафаретним методом, як при створенні обмеженого тиражу, так і для широкого виробництва.

Ми розуміємо, що упаковка - візитна картка вашого товару, яка повинна виглядати якнайкраще. При виготовленні трьохшовні пакетів ми строго дотримуємося всіх вимог до якості упаковки, таких як бар'єрна захист, еластичність, міцність і стійкість до пошкоджень.

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання