НВП «Джерело»
UA

Пакет з плоским дном

Пакет з плоским дном

Пакет з плоским дном, або ж Flat Bottom Bags — інноваційний та надсучасний пакет, який завойовує все більше уваги серед виробників таких видів продукції: кава, чай, гранола, спеції, солодощі. Але також його можна використовувати при пакуванні бакалеї, снеків. Хоча найбільшу популярність він має саме серед виробників та продавців кавово-чайної продукції.

Таке пакування відмінно виконує маркетингове завдання: має оригінальний вигляд, зручну форму (пакети можуть стояти на полиці самі по собі), вигідно презентують товар та привертають увагу споживачів.

Пакети flat bottom bags (пакети з плоским дном) завдяки своїй особливій формі, що нагадує коробку, є більш місткими, ніж інші види упаковки, а квадратна основа забезпечує жорсткість і стійкість при розташуванні на полицях супермаркетів. До того ж, завдяки жорсткому дну та боковим, добре запаяним, панелям, ці пакети не змінюють зовнішній вигляд та не є занадто великими або ж “роздутими” при пакуванні великої кількості продукту. І це - одна з важливих переваг пакетів з плоским дном.

Пакети з плоским дном. Особливості

Такий пакет є альтернативою вже звичному пакету типу дой-пак, при цьому, він має ряд важливих відмінностей:

  • стійке дно навіть у тому випадку, коли розфасований легкий продукт (типу чаю або ж чаїв трав’яних);
  • можливість фасувати більший об’єм продукції за рахунок бічних граней, при цьому місце на полиці не треба збільшувати;
  • зручна застібка для багаторазового відкривання;
  • можливість нанесення друку на всі сторони пакету;
  • презентабельність за рахунок незвичного зовнішнього вигляду;
  • пропозиція для преміум сегмента продукції.
Звертаємо увагу! При замовленні пакетів з плоским дном спочатку краще зробити пробне фасування своєї продукції. Так ви будете мати 100% гарантію того, що розміру та об’єму такого пакету вам вистачить. (Місткість кожної сумки з плоским дном є лише приблизною. Якщо ваш виріб займає більший об’єм, ми рекомендуємо використовувати на один розмір більше, ніж розрахункова місткість).

Flat Bottom Bags: матеріали для виробництва

Для пакетів з плоским дном Flat bottom ми пропонуємо наші стандартні багатошарові матеріали в залежності від того типу продукції, який необхідно зафасувати.

Тож ми пропонуємо наступні типи матеріалів:

  • двошарові плівки для продуктів, що потребують максимальної герметичності;
  • тришарові металізовані матеріали для тих продуктів, яким потрібен особливий захист від сонячних променів та ультрафіолету;
  • дво- або тришарові матеріали з верхнім шаром з крафт-паперу.

Пакети з плоским дном використовують для упаковки таких товарів:

кава, чай гранола бакалея мюслі, снеки

Пакет з плоским дном. Варіанти опцій

Друк на пакетах з плоским дном

Пропонуємо різні види друку на пакетах з плоским дном: від повнокольорового на всіх гранях пакету до друку методом тиснення.

Завдяки брендуванню на пакетах ви можете повідомити про свою торговельну марку, продукцію і, звичайно ж, суттєво вплинути на продажі. Адже те, як виглядає пакування, наскільки воно не стандартне, привабливе, не схоже на пропозиції конкурентів, дуже впливає на зростання продажів і впізнаваність бренду.

Тож пропонуємо кілька ідей для друку на пакетах з плоским дном, які ви можете використати при замовленні пакетів flat bottom bags (пакетів з плоским дном).

1

Створіть витвір мистецтва, який представлятиме ваш бренд
Любите мінімалістичний дизайн? Або бажаєте додати яскравості своїй упаковці? Незалежно від ваших уподобань щодо дизайну, пакування має залишатися брендовим, щоб клієнти могли його легко запам’ятати. Використовуйте кольори та типографіку, які найкраще відображають індивідуальність вашого бренду, та будьте в цьому послідовними.

2

Виберіть покриття для упаковки
Матове покриття має елегантний фініш. Виглядає приглушено, найкраще підходить для брендів, які хочуть виглядати стильно та вишукано. А ось глянцеве має блискучий вигляд, що робить кольори при нанесенні друку більш яскравими. Яскраві кольори в поєднанні з блискучим покриттям ідеально підходять брендам, які хочуть виглядати сміливо.

3

Додайте корисну інформацію про продукт
Додайте корисну інформацію про продукт, виділить головні риси, які вас відрізняють від конкурентів. Так клієнтам буде легше визначити, чи ваш продукт найкращий. Інформація про поживну цінність, вказівки щодо використання, інгредієнти та терміни придатності - це все важлива та необхідна інформація, яку необхідно розмістити на пакуванні.

4

Використовуйте яскраві або ж контрастні елементи в дизайні для привертання уваги, можливості друку за допомогою тиснення та друк в один колір
Завжди гарна ідея - вивчити те, як виглядає дизайн упаковки конкурентів і зробити пакування кардинально відмінним.

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання