НВП «Джерело»
UA

Що потрібно знати про упаковку

Ідеальна упаковка для кави

Пакети для кави з дегазаційним клапаном - найкраща упаковка для свіжообсмаженої зернової кави. Виробляються вони з багатошарових матеріалів, зберігаючи продукт в ідеальному стані

детальніше

Тренди в упаковці для кави

Про тренди в упаковці для кави, які пакети краще обрати для різних видів кави, чим вони відрізняються, особливості та брендування пакетів для кави - інформація від виробника упаковки.

детальніше

Порційна упаковка стік: чи підходить вона вашому бренду?

Порційні пакети стік - зручне, економічне та сучасне пакування для невеликих об’ємів різних видів продуктів: кави, цукру, меду, косметики.

детальніше

Ідеальна упаковка для вашого продукту: як обрати правильно?

Обрати правильну упаковку для продукту - це завжди складне завдання, яке має вирішальне значення для подальшого успіху бренду. Саме тому наші спеціалісти вирішили поділитись основними ідеями щодо процесу вибору пакування.

детальніше

Металізовані пакети дой-пак

Металізовані пакети дой-пак - це упаковка, яка поєднує в собі головну функцію збереження продукту, є економічною та презентабельною, продає продукт своїм ідеальним зовнішнім виглядом.

детальніше

Крафт-пакети — ідеальна упаковка для преміум продукції

Пакети з крафту мають неперевершений вигляд, підходять для продуктів преміум класу. Дой-пак з крафту - один з найбільш популярних видів пакетів, які обирають наші замовники.

детальніше

Вибір упаковки для свого бізнеса: на що звернути увагу

Як правильно обрати пакети для продукції, яку ви виробляєте? На що варто звернути увагу? Пакети дой-пак - сучасне, економічне та презентабельне пакування.

детальніше

10 «так» пакету дой-пак

Переваги пакетів дой-пак у порівнянні зі скляною та пластиковою тарою вагомі, тож наші 10 «так» для тих, хто хоче замовити упаковку.

детальніше

Пакет дой-пак проти пакету з плоским дном (flat bottom)

В чому ж відмінності між двома типами популярних пакетів: дой-пак та пакет з плоским дном? Який з них купити саме для вашого товару? Розповідають спеціалісти компанії «Джерело».

детальніше

Відео про пакування

Автоматичні лінії фасування кави у дой-пак «Чорна Карта» та JACOBS.

детальніше

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання