НВП «Джерело»
UA

Крафт-пакети — ідеальна упаковка для преміум продукції

Крафт-папір - це спеціальний вид паперу, який використовується для упаковки в різних сферах. Класичний крафт-папір має досить грубу структуру, темний коричневий колір та високу стійкість і міцність до механічних пошкоджень.

Особливості крафт-паперу

  1. Натуральність. Крафт має коричневий або натуральний колір, завдяки чому він виглядає максимально природно та екологічно.
  2. Міцність. Крафт-папір досить міцний і витривалий матеріал. Він може витримувати важкі навантаження, а також підходить для різних типів упаковки.
  3. Естетичність. Естетика крафту, його природний вигляд і текстурна поверхня - це те, що приваблює багатьох використовувати саме цей матеріал для пакування.
  4. Екологічна дружність. Крафт-папір вважається екологічно дружнім виробництвом через використання відновлюваних матеріалів. Це може відповідати вимогам екологічно свідомих споживачів.

Крафт-пакети з багатошарових матеріалів

Пакети з крафту вже певний проміжок часу є поширеним варіантом упаковки для різних видів товарів: від кави, чаю, солодощів до бакалеї. Виготовлення пакетів з крафт-паперу - це презентабельний, привабливий та стильний вибір упаковки.

Пакети різних типів з багатошарових металізованих матеріалів із зовнішнім шаром з крафту - це можливість поєднати особливий стиль зі всіма необхідними властивостями та якостями для зберігання різних типів продуктів в упаковці.

Пакети з крафту виготовляються з дво- або тришарових матеріалів, а от сам крафт підбирається ретельно за якісними та кольоровими характеристиками: відтінок, структура, тактильні відчуття та те, як на папір лягає друк - все це грає велику роль.

В таких пакетах продукт надійно захищений від негативного впливу сонячного світла, ультрафіолету, проникнення сторонніх запахів, пилу.

Із зовнішнім шаром з крафту можна виготовити пакети дой-пак, гассет, стабіло, пакет з плоским дном. Будь-який з них виглядатиме дійсно круто. До речі, для крафт-пакетів доступні всі додаткові опції: закруглені кути (в пакетах дой-пак), застібка зіп, впаювання дегазаційного клапану (для свіжообсмаженої зернової кави), а також нанесення повнокольорового друку.

Пакет дой-пак з крафту

Дой-пак - це ті пакети, які з часом не стають минулим, а постійно набирають все більшу популярність в нових сферах. Їх замовляють в різних розмірах і для продуктів харчування, і для сфери непродовольчих товарів. І, звичайно ж, такий найзатребуваніший тип пакетів, як дой-пак, дуже часто купують саме із зовнішнім шаром з крафту. Адже поєднання зручної форми пакету з актуальним крафтом - ідеальне для упаковки особливих продуктів.

В більшості випадків дой-пак з крафту - це упаковка для продукції преміум якості. Кава, чай, солодощі, снеки та навіть косметична продукція виглядають дорого, вишукано та стильно.

Упаковка із зовнішнім шаром з крафту - це приємне пакування на дотик, приємний теплий колір самого паперу, можливість експериментувати з нанесенням друку, адже навіть повнокольоровий друк на крафті виглядає не таким насиченим, яскравим, як на поліпропілені, наприклад, проте, завдяки цим приглушеним, пастельним відтінкам можна отримати вінтажний вишуканий стиль, елегантність, відчуття цінності того продукту, який запакований в цей пакет.

Варто не забувати про те, що крафт в упаковці - тенденція, яка залишається популярною протягом не одного року: асоціації з екологічністю, приємні тактильні відчуття, можливість створення упаковки в стилі «вінтаж», а також ідеальне поєднання крафт-паперу і можливостей тематичного дизайну, колірного рішення.

Металізовані пакети дой-пак із зовнішнім шаром з крафту та із спеціальною багаторазовою застібкою zip lock - це досконала упаковка. Купити пакет дой-пак з крафту з металізованим шаром - це отримати пакети, які поєднують в собі стиль, зручність та функціональність.

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання