НВП «Джерело»
UA

Фільтр-пакети для чаю

Фільтр-пакет

Сучасні прихильники чаювань високо цінують паперові фільтр-пакети для чаю, основна привабливість яких в тому, що можна легко обійтися без заварника. Їх просто кладуть в чашку з гарячою водою або в портативну термокружку. Завдяки цьому елітний розсипний чай з багатим ароматом і смаком, тепер став доступним в будь-яких умовах.

Фільтр-пакети для чаю - зручність у наведенні порядку

Фільтр-пакет

Аналогічно тому, як паперові фільтр-пакети для кави дозволяють швидко і легко очистити кавоварку від гущі, точно так можна позбутися і від використаного чаю. Фільтри для чаю зручні в побуті і зводять до мінімуму безлад, зазвичай пов'язаний з традиційними методами заварювання.

Якщо чай готують в заварювальному чайнику, то і він миється швидше, без ризику засмічення труб. Смак чаю в паперовому фільтрі, як і при приготуванні звичайним методом, змінюється в залежності від того, який обраний продукт, яким способом і скільки часу його запарюють.

Фільтри для чаю. В чому привабливість для підприємців

Фільтр-пакет

Фільтр-пакети для чаю також значно підвищують якість і швидкість обслуговування в кафе та ресторанах. Відмовившись від пакетиків, упакованих на фабриці, можна індивідуально заповнити паперовий «мішечок» кращими вишуканими сортами білого, чорного або зеленого чаю, улуна або пуеру. Трав'яні напої, які виробляються з усіх інших рослин, включаючи популярних лідерів: імбирний, яблучний і ромашковий, теж допомагають у створенні унікального асортименту.

Матеріал для виготовлення фільтр-пакетів

Перші пакети для заварювання чаю виготовлялися з натурального шовку і були придумані американськими торговцями більше 100 років тому. Сучасний фільтр-папір вироблений з безпечних матеріалів, сумісних з продуктами харчування, має однорідну структуру, високу міцність і підвищену можливість поглинання. Хімічно нейтральний матеріал повністю виключає зміну смакових якостей або запаху, не має компонентів, які розчиняються у воді або виділяють якісь речовини.

Зовнішній вигляд і розміри фільтрів для чаю

За формою фільтр-пакети для чаю, купити які можна як для індивідуальних потреб, так і для бізнесу, схожі на відкритий прямокутний конверт. Донна складка, а також фальці, які можуть її доповнити, значно збільшують внутрішній об`єм. Така форма дає можливість чайному листу добре розкритися і наповнитися ароматом, що забезпечує відмінну якість заварювання. Особлива конструкція зі спеціальною кишенею зручно утримує як сухі, так і свіжі листя.

З огляду на абсолютно різні методи заварювання, виробники розробили різні розміри фільтрів для чаю, які може купити замовник: L - розрахований на одну чашку, XL - призначений для заварника. Кількість фільтрів в упаковці може бути різною, що дуже зручно.

У нас можна купити фільтр-пакети для чаю оптом і в роздріб всіх перерахованих вище видів і розмірів.

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання