Джерело
UA

Фільтр-пакет

Фільтр-пакет

Сучасні прихильники чаювань високо цінують паперові фільтри для чаю, основна привабливість яких в тому, що можна легко обійтися без заварника. Їх просто кладуть в чашку з гарячою водою або в портативну термокружку. Завдяки цьому, елітний розсипний чай, з багатим ароматом і смаком, тепер став доступним в будь-яких умовах. Зручність у наведенні порядку

Зручність у наведенні порядку

Аналогічно тому, як паперові фільтр пакети для кави дозволяють швидко і легко очистити кавоварку від гущі, точно так можна позбутися і від використаного чаю. Фільтри зручні в побуті і зводять до мінімуму безлад, зазвичай пов'язаний з традиційними методами заварювання.

Якщо чай готують в заварювальному чайнику, то і він миється швидше, без ризику засмічення труб. Смак чаю в паперовому фільтрі, як і при приготуванні звичайним методом, змінюється в залежності від того, який обраний продукт, яким способом і скільки часу його запарюють.

Привабливість для підприємців

Фільтр пакети для чаю також значно підвищують якість і швидкість обслуговування в кафе і ресторанах. відмовившись від пакетиків, упакованих на фабриці, можна індивідуально заповнити паперовий «мішечок» кращими вишуканими сортами білого, чорного або зеленого чаю, улуна або пуеру. Трав'яні напої, які виробляються з усіх інших рослин, включаючи популярних лідерів: імбирний, яблучний і ромашковий, теж допомагають у створенні унікального асортименту.

Матеріал

Перші пакети для заварювання чаю виготовлялися з натурального шовку і були придумані американськими торговцями більше 100 років тому. Сучасна фільтр-папір вироблений з безпечних матеріалів, сумісних з продуктами харчування, має однорідну структуру, високу міцність і підвищену поглинання. Хімічно нейтральний матеріал повністю виключає зміну смакових якостей або запаху, не має компонентів, які розчиняються у воді або виділяють якісь речовини.

Зовнішній вигляд і розміри

За формою фільтр пакети для чаю, купити які можна для індивідуальних потреб і для бізнесу, схожі на відкритий прямокутний конверт. Донна складка, як і фланці, які можуть її доповнити, значно збільшує внутрішній Об `єм. Така форма дає можливість сортовим листю добре розкритися і наповнитися ароматом, що забезпечує відмінна якість заварювання. Особлива конструкція зі спеціальним кишенею зручно утримує як сухі, так і свіжі листя.

З огляду на абсолютно різні методи заварювання, виробники розробили різні розміри: L - розрахований на одну чашку, XL - призначений для заварника. Кількість фільтрів в упаковці може бути різним, що є додатковою зручністю.

У нас можна купити фільтр пакети для чаю оптом і в роздріб всіх перерахованих вище видів і розмірів.

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання