Джерело
UA

Продукція

Крафт-пакети

Крафт-пакети

Крафт-пакети дой-пак, гассет, з плоским дном від виробника упаковки. Для кави, чаю, солодощів.Брендування.

Дой-пак

Дой-пак

Пропонуємо виготовлення пакетів дой-пак з багатошарових матеріалів у необхідних замовнику кольорах, розмірах та з додаванням тих чи інших додаткових опцій.

Пакет з плоским дном

Пакет з плоским дном

Наша компанія є виробником інноваційних та сучасних пакетів з плоским дном для преміум сегменту продукції: кава, чай, гранола, бакалея та снеки. Зручні, презентабельні та економічні. Замовляйте вже зараз!

Стабіло пакет

Стабіло пакет

Універсальні та сучасні пакети з чотирма зварними сторонами кращий вибір для фасування преміум продукції: кави, чаю, солодощів. Стильні. Брендовані.

Пакет подушка (тришовний пакет)

Пакет подушка (тришовний пакет)

Виробляємо легкі, зручні та економічні пакети для снеків, косметики, ліків, спецій, морепродуктів. Нанесення повнокольорового друку - брендування. Багатошарові матеріали.

Пакети гассет (пакети з центральним швом)

Пакети гассет (пакети з центральним швом)

Виробляємо традиційні пакети гассет для кави та чаю. Брендування, багатокольоровий друк, металізовані багатошарові матеріали. Дегазуючий клапан.

Пакет саше

Пакет саше

Виготовляємо економічне, легке та якісне пакування для косметики, кави, снеків. Брендування пакетів методом повнокольорового друку.

Фільтр-пакет

Фільтр-пакет

Виробляємо фільтр-пакети для чаю: зручні для заварювання напою як у чашці, так і у заварнику. Місткі. З безпечних матеріалів, сумісних з продуктами харчування.

Реторт-пакети

Реторт-пакети

Ідеальний замінник металевій та скляній важкій тарі - легкий, зручний та економічний реторт-пакет. Витримують високі температури, є герметичними та витримують механічні навантаження.

Вакуумне пакування

Вакуумне пакування

Вакуумні пакети - сучасний варіант упаковки для тих продуктів, що швидко псуються, мають малий строк придатності та швидко втрачають привабливий зовгішній вигляд.

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання