НВП «Джерело»
UA

Продукція

Крафт-пакети

Крафт-пакети

Крафт-пакети дой-пак, гассет, з плоским дном від виробника упаковки. Для кави, чаю, солодощів.Брендування.

Дой-пак

Дой-пак

Пропонуємо виготовлення пакетів дой-пак з багатошарових матеріалів у необхідних замовнику кольорах, розмірах та з додаванням тих чи інших додаткових опцій.

Пакет з плоским дном

Пакет з плоским дном

Наша компанія є виробником інноваційних та сучасних пакетів з плоским дном для преміум сегменту продукції: кава, чай, гранола, бакалея та снеки. Зручні, презентабельні та економічні. Замовляйте вже зараз!

Стабіло пакет

Стабіло пакет

Універсальні та сучасні пакети з чотирма зварними сторонами кращий вибір для фасування преміум продукції: кави, чаю, солодощів. Стильні. Брендовані.

Пакет подушка (тришовний пакет)

Пакет подушка (тришовний пакет)

Виробляємо легкі, зручні та економічні пакети для снеків, косметики, ліків, спецій, морепродуктів. Нанесення повнокольорового друку - брендування. Багатошарові матеріали.

Пакети гассет (пакети з центральним швом)

Пакети гассет (пакети з центральним швом)

Виробляємо традиційні пакети гассет для кави та чаю. Брендування, багатокольоровий друк, металізовані багатошарові матеріали. Дегазуючий клапан.

Пакет саше

Пакет саше

Виготовляємо економічне, легке та якісне пакування для косметики, кави, снеків. Брендування пакетів методом повнокольорового друку.

Фільтр-пакет

Фільтр-пакет

Виробляємо фільтр-пакети для чаю: зручні для заварювання напою як у чашці, так і у заварнику. Місткі. З безпечних матеріалів, сумісних з продуктами харчування.

Реторт-пакети

Реторт-пакети

Ідеальний замінник металевій та скляній важкій тарі - легкий, зручний та економічний реторт-пакет. Витримують високі температури, є герметичними та витримують механічні навантаження.

Вакуумне пакування

Вакуумне пакування

Вакуумні пакети - сучасний варіант упаковки для тих продуктів, що швидко псуються, мають малий строк придатності та швидко втрачають привабливий зовгішній вигляд.

Виробництво упаковки з багатошарових матеріалів - це виготовлення пакетів методом ламінації, склеюванням кількох шарів плівок, що дозволяє отримувати економічні та індивідуальні варіанти пакування різних видів для упаковки великої кількості товарів. Цей вид упаковки достатньо новий, проте він зарекомендував себе як ефективний та економічний. Таке пакування є універсальним та найчастіше використовується для продуктів харчування, фармацевтики, засобів особистої гігієни.

Переваги пакетів з багатошарових матеріалів

Типи пакетів, які виробляє компанія “Джерело”

В нашому асортименті можна знайти майже всі види пакетів, які виробляють з багатошарових матеріалів. Пакет дой-пак - стійкий пакет з овальним дном, який використовують для фасування майже всіх продуктів: від кави, чаю до бакалеї, солодощів, косметичної продукції та господарчої хімії.

Пакет з плоским дном Новітній тип упаковки, який має форму коробки та є сучасним, презентабельним пакуванням для преміальних типів продуктів (кави, чаю, солодощів, снеків).

Гассет (пакет з центральним швом) - традиційне пакування з бічними фальцами, яке зазвичай використовують для упаковки чаю, зернової кави, бакалеї.

Стабіло. Сучасний, презентабельний зручний пакет, що має 4 сторони для нанесення брендування та стійке дно, яке формується під час наповнення пакету продуктом.

Вакуумне пакування дозволяє тривалий час зберігати продукти, які швидко псуються.

Пакети саше - пакети з трьома звареними сторонами, які найчастіше використовують для пробників косметики, невеликих порцій продуктів.

Кому варто обирати пакети з багатошарових матеріалів?

Пакети, які виробляє наша компанія, універсальні, тож обирати для пакування один з тих варіантів, які є в нашому асортименті, варто таким галузям:

Тож ми пропонуємо великий перелік пакетів, виготовлених з багатошарових матеріалів, які можна замовити як індивідуальним друком, так і без нього. Завдяки досвіду наших спеціалістів, якісному сучасному обладнанню та сучасним матеріалам запевняємо, що кожен наш замовник отримає саме таку упаковку, якою її собі уявляв.

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання