Джерело
UA

Продукція

Пакети дой-пак

Пакети дой-пак

Пропонуємо виготовлення пакетів дой-пак з багатошарових матеріалів у необхідних замовнику кольорах, розмірах та з додаванням тих чи інших додаткових опцій.

Стабіло пакет

Стабіло пакет

Універсальні та сучасні пакети з чотирма зварними сторонами кращий вибір для фасування преміум продукції: кави, чаю, солодощів. Стильні. Брендовані.

Пакет подушка (тришовний пакет)

Пакет подушка (тришовний пакет)

Виробляємо легкі, зручні та економічні пакети для снеків, косметики, ліків, спецій, морепродуктів. Нанесення повнокольорового друку - брендування. Багатошарові матеріали.

Пакети гассет (пакети з центральним швом)

Пакети гассет (пакети з центральним швом)

Виробляємо традиційні пакети гассет для кави та чаю. Брендування, багатокольоровий друк, металізовані багатошарові матеріали. Дегазуючий клапан.

Пакет саше

Пакет саше

Виготовляємо економічне, легке та якісне пакування для косметики, кави, снеків. Брендування пакетів методом повнокольорового друку.

Фільтр-пакет

Фільтр-пакет

Виробляємо фільтр-пакети для чаю: зручні для заварювання напою як у чашці, так і у заварнику. Місткі. З безпечних матеріалів, сумісних з продуктами зарчування.

Реторт-пакети

Реторт-пакети

Ідеальний замінник металевій иа скляній важкій тарі - легкий, зручний та економічний реторт-пакет. Витримують високі температури, є герметичними та витримують механічні навантаження.

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання