НВП «Джерело»
UA

Крафт-пакети

Крафт-пакети

Асортимент нашої компанії величезний, ми пропонуємо пакети для будь-якого типу продукції: сипких, рідких, жирних та сухих, для харчових продуктів та господарчої хімії. Під кожний тип товару ми виробляємо для наших замовників пакети зі спеціально підібраним складом матеріалу.

Проте, окремим типом пакетів на нашому виробництві є пакети, верхнім шаром яких є крафт-папір - особливий матеріал, що вже протягом кількох років є актуальним, сучасним та популярним серед багатьох наших замовників. Але найчастіше його використовують фасувальники та виробники кави, чаю, бакалеї, солодощів, снеків.

Крафт - це папір, який має коричневий колір у різних відтінках та приємну текстуру на дотик. Завдяки цьому крафт-пакети виглядають елегантно, дорого та стильно. Адже упаковка з крафту — це презентабельність, краса та асоціація з екологічністю.

Крафт-пакети для кави та чаю

Напевно, найбільш поширеним є використання крафту в пакетах саме для кави та чаю. Чому так? Відповідь проста: це зазвичай вишукані та дорогі типи продуктів, фасуванням яких займаються люди,які живуть та надихаються своєю справою. Тож саме вони першими шукають найцікавіші та найсучасніші варіанти матеріалів для фасування кави та чаю.

Крафт-пакети для цих напоїв - це вже класика. Таке пакування ідеально підкреслює індивідуальність кожного сорту напою, виглядає презентабельно, привертає увагу покупця та надає кілька варіантів для брендування.

Види продукції для фасування у крафт-пакети

Крафт-пакети різних типів можуть використовуватись для фасування не тільки кави або ж чаю. Пакети з крафту ми виробляємо для таких продуктів:

Види крафт-пакетів

На замовлення ми виготовляємо будь-який тип пакетів з верхнім шаром із крафт-паперу.

В залежності від типу продукції та побажань замовника ми пропонуємо такі пакети з верхнім шаром з крафт-паперу:

  • дой-пак крафт (пакет зі стійким дном та багаторазовою застібкою є звичним для фасування зернової або ж меленої кави, солодощів, бакалеї. Він сам по собі виглядає дуже презентабельно, а виготовлений з крафту набуває преміального вигляду. В даному випадку також може бути виготовлений з прозорим віконцем або прозорою стороною);
  • гассет (традиційний пакет з центральним швом, який найчастіше використовують для зберігання кави в зернах або ж меленої кави, бакалеї, солодощів. Набуває стійкості після наповнення, не є преміальним, але завдяки виготовленню з крафту виглядає оригінально та презентабельно);
  • пакет з плоским дном (новий тип пакетів, що мають стійке дно та припаяні бокові сторони є цікавим та максимально презентабельним й преміальним саме для фасування кави та чаю. Можливість нанесення друку на всі сторони, стійкість на полицях, можливість багаторазового використання та той самий верхній шар з крафту роблять такий пакет просто ідеальним);
  • стабіло (пакет із впаяними боковими сторонами, який стає стійким після наповнення зазвичай використовують при фасуванні кави, чаю, солодощів та навіть бакалеї);
  • пакет подушка (такі пакети найчастіше є невеликими, їх зручно використовувати для фасування пробників тієї ж кави або косметичної продукціі).

Матеріал для виготовлення крафт-пакетів

Як і в інших випадках, упаковка для кави, чаю, солодощів та снеків виготовляється з багатошарових матеріалів, але в даному випадку верхнім шаром в такій упаковці є крафт-папір. Плівка для виготовлення пакетів в залежності від виду продукта може бути двошаровою, наприклад, мати у складі поліетилен та крафт або ж багатошаровою, для зберігання кави або ж косметичних виробів, де ми додаємо металізований шар, який не пропускає ультрафіолетове випромінювання. Тож пакети з крафту, виготовлені з багатошарових матеріалів, мають такі особливості:

Друк на пакетах з крафту

Пакети з крафту так, як і інший матеріал, який ми використовуємо для виготовлення пакетів, ми виготовляємо з брендуванням. Тобто наші замовники мають можливість отримати пакети як з повнокольоровим друком, так і з друком методом тиснення, а також обрати економічний варіант і замовити наклейки на пакети.

Насправді, неважливо, який варіант обрати у випадку з брендуванням крафт-пакетів, адже виглядати на них по-особливому витончено та стильно буде і друк в один колір, і тиснення, і навіть наліпка.

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання