НВП «Джерело»
UA

Ідеальна упаковка для вашого продукту: як обрати правильно?

Обрати правильну упаковку для продукту - це завжди складне завдання, яке має вирішальне значення для подальшого успіху бренду. Саме тому наші спеціалісти вирішили поділитись основними ідеями щодо процесу вибору пакування.

Унікальність продукту

Ще до того, як ви почнете обирати упаковку, ви повинні зрозуміти особливості вашого продукту та його унікальність серед конкурентів. Тут важливо враховувати розмір, вагу, форму, можливу крихкість продукту. Вже після цього можна визначатись з типом пакету.

Цільова аудиторія або ваш потенційний покупець

Ще один максимально важливий етап - виокремити своїх покупців, зрозуміти, хто вони, їх соціальне положення, статки, вікова група тощо. Відштовхуючись від цього, ви зможете брендувати пакет та максимально правильно подати рекламну інформацію, розказати про цінність продукту і привернути увагу покупця. Тут ми кажемо про дизайн упаковки, який грає чи не першу роль у досягненні маркетингових та рекламних задач.

Матеріал упаковки

Звичайно, ще один важливий етап - вибір матеріалу, з якого буде зроблена упаковка для вашого продукту. Різні властивості продукції ставлять різні завдання для вибору матеріалу, тож він повинен на 100% відповідати потребам зберігання саме вашого продукту. Наприклад, для того, щоб зберігати каву, необхідно обирати тільки металізовану багатошарову бар’єрну плівку, яка захистить від УФ променей, втрати аромату, вологи та буде запобігати проникненню всередину сторонніх запахів.

Вибір правильного виробника упаковки

Напевно, не менш важливим фактором при виборі упаковки, окрім вище наведених, є етап пошуку виробника упаковки, який не тільки професійно та якісно виготовляє упаковку, а ще й буде розуміти ваш продукт та його унікальні потреби. Тільки в такому випадку гарний постачальник зможе знайти саме те рішення, які відповідатиме вашим вимогам.

Тож вибір пакетів для вашої продукції вимагає розуміння та вивчення таких факторів, як потреби продукту, цільова аудиторія, дизайн упаковки, матеріал і екологічність. Саме у партнерстві постачальника з замовником можна знайти ідеальне рішення та підібрати ідеальний варіант упаковки саме для вашого продукту і виділитися серед конкурентів.

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання