НВП «Джерело»
UA

Особлива упаковка для особливих продуктів: металізовані пакети дой-пак для кави, чаю, снеків

Наша компанія займається виробництвом різних видів упаковки для різних типів товарів. Одним з поширених варіантів пакету є пакет, що виготовлений з металізованого багатошарового матеріалу.

Такі пакети найчастіше використовують для упаковки чаю, кави, сипучих продуктів типу спортивного харчування, снеків, спецій тощо.

В нашому асортименті наступні варіанти пакетів з металізованим шаром:

  • пакети дой-пак з багаторазовою застібкою зіп;
  • крафт-пакети дой-пак з прозорим вікном та застібкою зіп;
  • пакети різних типів з брендуванням;
  • пакети гассет (з центральним швом) та дегазаційним клапаном;
  • пакети дой-пак з клапаном для дегазації;
  • пакети з квадратним дном (flat bottom bags) для кави та чаю.

Найбільш поширеним типом пакетів є пакети дой-пак, які замовляють як для фасування найкращих сортів зернової або ж меленої свіжообсмаженої кави, так і для кондитерських виробів преміум якості, і для різноманітних соків (і тут на перше місце починають виходити фруктові корисні снеки), і для сфери спортивного харчування.

Тобто для всіх тих продуктів, які повинні не тільки гарно зберігатись, а ще й гарно продаватися. А це можливо, коли упаковка поєднує кілька основних властивостей та відповідає всім вимогам клієнта.

Металізований пакет дой-пак. Особливості

Металізовані пакети дой-пак - це та упаковка, яка поєднує декілька шарів плівок і тим самим забезпечує оптимальні умови зберігання продуктів.

Складається цей багатошаровий матеріал з поліетилену, алюмінію та зовнішнього шару у вигляді крафту, поліпропілену або РЕТу.

Упаковку з металізацією ми зазвичай пропонуємо тим нашим замовникам, продукція яких потребує особливих умов зберігання. Металізований шар надійно захищає продукт від сонячного світла та УФ променів та робе його максимально герметичними.

Металізовані пакети дой-пак виготовляються з друком та має всі необхідні додаткові опції: застібка зіп, дегазаційний клапан, надсічки для зручне відкривання, закруглені кути, прозоре віконечко. Дуже часто ми пропонуємо металізовані пакети дой-пак із зовнішнім шаром з крафту. Тож пакет є не тільки засобом зберігання, а й гарним маркетинговим інструментом.

Пакети дой-пак з металізованим шаром дійсно є ідеальним економічним та практичним замінником пластиковій, скляній упаковці завдяки і твоїй напрочуд зручній презентабельній формі - у вигляді пакета зі стійким дном, стають упаковкою для зовсім різних продуктів.

Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання